Nieznajomy - Harlan Coben - ebook
Wydawca: Albatros Kategoria: Kryminał Język: polski

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 18000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 388 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka dostępny w abonamencie „Legimi bez limitu+” w aplikacji Legimi z:

Androida
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
iOS
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Odtwórz fragment audiobooka:

Czas: 11 godz. 28 min

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Nieznajomy - Harlan Coben

Jeśli do lektury zaprasza nas Harlan Coben, to możemy być pewni, że… znajdziemy się w New Jersey. Znów zajrzymy do tzw. normalnych domów, w których pozornie szczęśliwi ludzie wiodą swój ustabilizowany żywot. Jednym z nich jest Adam Price – prawnik, mąż i ojciec dwóch synów. Pewnego dnia tytułowy nieznajomy wyjawia mu sekret, który na zawsze zmieni jego życie. Adam dowiaduje się, że jego żona udawała ciążę. Skonfrontowana z oskarżeniami i dowodami gra na zwłokę, a następnie znika bez śladu, niszcząc bezpowrotnie ustalony do tej pory rodzinny porządek.

Wkrótce okazuje się, że Adam Price nie jest jedyną osobą, z którą skontaktował się nieznajomy. Heidi Dunn, która dowiedziała się o kompromitujących szczegółach życia własnej córki, zostaje zamordowana we własnym domu. Niedługo potem ginie kolejna osoba, a własne, nieoficjalne śledztwo rozpoczyna policjantka Johanna Griffin, przyjaciółka Heidi. Podążając tropem nieznajomego dociera do Adama Price’a. Początkowo nieufni wobec siebie szybko odkrywają, że tylko wspólnie będą w stanie rozwikłać zagadkę, która dałaby Adamowi szansę na odnalezienie żony.

Nieznajomy to kolejny thriller Cobena, w którym pozornie niepowiązane wydarzenia układają się w misternie skonstruowaną intrygę. Wierni fani autora jak zawsze odnajdą smaczki zarezerwowane dla uważnych czytelników, a wśród epizodycznie przewijających się postaci odnajdą nawet… Myrona Bolitara. Czy to jako ebook, czy też w wersji papierowej sensacyjne fabuły tworzone przez Cobena czyta się doskonale. Szczególnie w abonamencie bez limitu.

Opinie o ebooku Nieznajomy - Harlan Coben