Polska pisarka. Autorka szalenie popularnych ostatnimi laty romansów mafijnych. Chociaż Agnieszka Siepielska książki wydawać zaczęła dopiero pod koniec 2019 r., zdążyła już zaskarbić sobie niemałą sympatię czytelniczek lubiących miłosne opowieści z mafijnym klimatem w tle.
Jak na razie jednak o Agnieszce Siepielskiej wiadomo bardzo niewiele. Mimo dość dużej popularności, która na nią spadła, nie ujawnia ona bowiem żadnych szczegółów swojej biografii ani kulisów życia prywatnego. Co więcej, nawet szczątkowe informacje jej dotyczące przedstawiają się zdecydowanie ogólnikowo. Pisarka jest mieszkanką małego wielkopolskiego miasteczka. Jej szczęśliwa rodzina składa się z męża i trzech synów oraz labradorki o wdzięcznym imieniu Molly. Podobno jest absolutnie niepoprawną romantyczką. Oprócz swojej rodziny, podróży i kawy, co nie dziwi, kocha jeszcze Agnieszka Siepielska książki. I muzykę. Tworzyć własne historie zapragnęła, kiedy czytanie przestało jej wystarczać. W 2017 r. odkryła Wattpada, który całkowicie zmienił jej życie. Praktycznie z dnia na dzień, w dość dojrzałym już wieku, postanowiła, korzystając z dobrodziejstw Internetu, postanowiła spróbować swoich sił jako pisarka. Pierwsze książki Agnieszka Siepielska zaczęła publikować na Wattpadzie pod pseudonimem A. M. Leigh., szybko jednak okazało się, że jej twórczość ma potencjał na tyle poważny, by zainteresować wydawnictwo.
Swoją pierwszą książkę pt. Rhys Agnieszka Siepielska wydała w listopadzie 2019 r. Powieść otwiera cykl romansów mafijnych Synowie Zemsty. Mimo braku doświadczenia, debiutującej autorce sprawnie udało się zrealizować konwencję gatunku i zafascynować miłośniczki tego typu literatury stworzonym przez siebie światem. Chociaż aktualnie mafijne historie erotyczne z przystojnym bad boyem w roli głównego bohatera cieszą się na całym świecie dużą popularnością, kiedy ukazywał się Rhys, Agnieszka Siepielska z pewnością nie spodziewała się, że będzie to wstęp do tak błyskawicznej kariery.
Być może kluczem do sukcesu jej powieści jest humor, który pisarka umiejętne wplata w erotyczno-gangsterskie historie. Już w pierwszym tomie cyklu Synowie Zemsty Agnieszka Siepielska skradła serca swoich czytelniczek postacią babci Helen, której kreacja jest niewyczerpanym źródłem uśmiechu. Jako babcia głównej bohaterki, chociaż teoretycznie jest postacią drugoplanową, odgrywa ona pewną rolę w fabule, co daje autorce sposobność do eksploatowania jej potencjału od początku do końca powieści.
Rhys, tytułowy bohater, to oczywiście samiec alfa, którego bezwzględność budzi strach i szacunek. A także pożądanie u płci przeciwnej. Bajecznie przystojny i bogaty nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce i ciało dziewczyny, którą sobie wybrał. A tak się składa, że jego wybór pada na Viviane, pracownicę butiku z ekskluzywną odzieżą i wnuczkę wygadanej babci Helen. W ujęciu Agnieszki Siepielskiej Rhys to jeden z tych mężczyzn, których sile nie sposób się oprzeć.
Kontynuację serii Zemsta gangstera, zatytułowaną Antonio, Agnieszka Siepielska w ręce miłośniczek swojego pióra oddała pół roku po premierze Rhysa. Ku satysfakcji znających pierwszą część czytelniczek, także w tej fabule pojawia się ulubiona przez wszystkich babcia Helen. Dzięki niej opowieść, w której ciemny świat mafii zarysowany jest o wiele ostrzej niż poprzednio, nie traci swojej lekkości. Aby w efekcie końcowym wykreować kochanego przez wszystkie kobiety gangstera Antonio, Agnieszka Siepielska stosuje, co prawda, sprawdzone w tym gatunku i znane z innych książek elementy tj. hipnotyzująca aparycja czy dominująca osobowość z domieszką okrucieństwa, jednak udaje jej się uniknąć wtórności. Mimo wszystko historię porywczej Allyssy, która przez swój temperament zaciąga dług u niebezpiecznego mafiosa, opowiedziana jest w sposób, który poruszył i zachwycił wiele miłośniczek tego typu literatury.
Szalenie popularna Zemsta gengstera nie jest jedynym cyklem w dorobku pisarki. Jeszcze zanim ukazał się Antonio, Agnieszka Siepielska wydała Damę Paxtona opowieść otwierającą zupełnie nową serię, tym razem poświęcona subkulturze motocyklowych gangów. Paxton jest wyjątkowo szorstkim mężczyzną, którego naturalnym środowiskiem jest motocyklowa brać. Dodatkowo, co tu dużo mówić, nie jest przykładnym obywatelem, a jego stosunek do prawa eufemistycznie można by nazwać skomplikowanym. Kiedy na rządzonym przez niego terenie, pojawia się Nikki, która przyjechała, by zamieszkać w odziedziczonym po babci domu, rozpoczyna bezpardonową walkę z dziewczyna. Dziewczyną, którą, co ciekawe, zna od dzieciństwa. W powieści Dama Paxtona Agnieszka Siepielska z dużą wprawą realizuje klasyczny romansowy schemat hate love. Na wrzesień 2020 r. zapowiadana jest kontynuacja cyklu, zatytułowana Piekło Hulka.