7,99 zł
Jenny postanawia - niechętnie - sprzedać łódź, na której mieszka, aby móc sfinansować swój projekt antropologiczny w Malezji. Początkowo nie może znaleźć potencjalnych nabywców, ale pewnego dnia, gdy maluje łódź, odwiedza ją przystojny, elegancki mężczyzna. Łódź nie jest jednak jedyną rzeczą, którą podziwia... Wydaje się zainteresowany zakupem, a Jenny szybko zdaje sobie sprawę, że bardziej interesuje ją jego ciało, niż pieniądze...
To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności, intymności, pożądania i miłości.
Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:
Liczba stron: 20
Olrik
Lust
Pirat JennyPrzełożyłaAgata Makowiecka Tytuł oryginałuPirat JennyCopyright © 2018, 2019 Olrik i LUSTWszystkie prawa zastrzeżoneISBN: 9788726154238
1. Wydanie w formie e-booka, 2019
Format: EPUB 2.0
Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.
Na dworze było o wiele cieplej, niż sądziła Jenny, gdy wypełzła na zewnątrz w swoim ulubionym kombinezonie, żeby zająć się malowaniem na jednolity kasztanowy kolor swojej ulubionej barki mieszkalnej. Mieszkała na niej od trzech lat i od jakiegoś czasu desperacko próbowała pozyskać różne instytucje i uniwersytety do sfinansowania wymarzonego projektu, podczas którego mogłaby w pełni wykorzystać swoje wykształcenie antropologa, zamiast jak dotychczas utrzymywać się z pracy asystenta pedagogicznego.
Celem projektu był zbadanie młodych ludzi z całego świata, którzy przybywali do Malezji, aby zająć się ratowaniem zagrożonych miejsc lęgowych żółwi morskich. Jenny zakładała, że właśnie w tym środowisku można by znaleźć niezwykle interesujące tendencje dotyczące rozwoju homo sapiens. Co to byli za ludzie, którzy przeznaczali na ten cel swoje wakacje? Jaki był ich sposób myślenia, gdy tam przybywali? Kiedy wyruszali? I co działo się pół roku później?
Jenny miała nadzieję, że przeprowadzając badanie oparte na ściśle naukowych podstawach, dotyczące tej niewielkiej, zamkniętej społeczności, będzie mogła dowieść, że tego typu projekty służyły nie tylko żółwiom morskim, ale tworzyły też zręby całkiem nowej kultury przyszłych pokoleń kosmopolitów. Nowy rodzaj poczucia wspólnoty i rozumienia tożsamości, nie w kontekście obywatela danego kraju, ale mieszkańca planety, za którą wszyscy ponosimy odpowiedzialność.
Jednak Jenny nie udało się przekonać do swojego projektu środowiska uniwersyteckiego, więc zdecydowała, że sama go zrealizuje. Dzięki oszczędnościom, które mimo wszystko zdołała wypracować, oraz po sprzedaży barki miała nadzieję, że da radę spiąć budżet takiego przedsięwzięcia.
To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.
Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.