0,00 zł
„Odzyskane szczęście – wolność od bagażu z dzieciństwa” Wojciecha Gębury to poradnik z obszaru rozwoju osobistego, dedykowany osobom pochodzącym z rodzin dysfunkcyjnych.
Dorastanie w takiej rodzinie nie odbiera szans na szczęśliwe i spełnione życie pod warunkiem, że wiemy, jak uporać się z tym bagażem. Książka pokazuje, jak nawet najtrudniejsze doświadczenia z dzieciństwa zamienić na siłę. Jak odzyskać siebie i stworzyć wymarzone życie. Jak odnaleźć zagubioną radość i głęboki wewnętrzny spokój oraz wiarę w siebie i drugiego człowieka. Należy przy tym pamiętać, że można zmienić tylko to, co zostało nazwane i wydobyte na światło dzienne.
Autor dzieląc się własnymi doświadczeniami poprzez książkę pokazuje co robić, by odzyskać kontrolę i pokierować swoim życiem tak, jak tego pragniemy. Pomaga odrzucić ograniczenia, które nas blokowały i zburzyć bariery, które nie pozwalały w pełni uwierzyć w siebie i własne możliwości.
Uświadamia, że każdy może być kim chce i mieć wspaniałe, szczęśliwe życie bez względu na to, jakie miał dzieciństwo. Ponieważ przeszłość nie determinuje naszej przyszłości, to my sami ją tworzymy. Trzeba tylko wiedzieć czym się kierować i poznać pewne uniwersalne zasady.
Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:
Liczba stron: 14
Wojciech Gębura „Odzyskane szczęście. Wolność od bagażu z dzieciństwa”
Copyright © by Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o. 2016 Copyright © by Wojciech Gębura, 2016
Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część niniejszej publikacji nie może być reprodukowana, powielana i udostępniana w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody wydawcy.
Skład: Jacek Antoniewski
Projekt okładki: Robert Rumak
Korekta: Marlena Rumak
ISBN: 978‒83‒7900‒560‒4
Wydawnictwo Psychoskok sp. z o.o.
ul. Spółdzielców 3, pok. 325, 62-510 Konin
tel. (63) 242 02 02, kom. 695-943-706
wydawnictwo.psychoskok.pl e-mail:[email protected]
Pochodzenie z rodziny dysfunkcyjnej nie przekreśla szans na normalne, dobre i szczęśliwe życie. Choć potrafi niezwykle utrudnić znalezienie właściwej drogi. Zdarza się, że z jednego domu, gdzie wszyscy obserwują przykład tych samych rodziców wychodzą dzieci, które osiągają wysoką pozycję społeczną, zawodową, osiągają sukcesy i takie, które nie potrafią wyjść poza środowisko w jakim żyły i pokazane wzorce. Co więc sprawia, że jedna osoba przebija się do lepszego świata a inne zostają w miejscu, z którego nie potrafią się wydostać? Co sprawia, że z jednego domu wychodzi człowiek sukcesu i nędzarz, przedsiębiorca i złodziej, ksiądz i alkoholik? Wychowanie i trudne dzieciństwo mają wpływ na człowieka, ale zawsze też przychodzi moment, kiedy on sam może i powinien pokierować swoim życiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Ma pełną władzę poprawić u siebie to, co było kształtowane błędnie. Skoro jednak tak wiele osób nie umie sobie z tym poradzić, to jak pomóc tym osobom uwierzyć, że mogą żyć inaczej i pokazać drogę do celu, jakim jest dobre, wartościowe i szczęśliwe życie, w zgodzie z samym sobą?